Get Adobe Flash player
Címlap Versenyeink Csapatversenyeink

Csapatversenyeink

Nemzeti Csapatbajnokság | Budapesti Felnőtt csapatbajnokság | Ifjúsági csapatbajnokság |

Nemzeti Csapatbajnokság

Otthoni meccsek: Podmaniczky-Vigyázó Kastély Rendezvényház, 1173 Budapest Pesti út 115.

Magyar Sakkszövetség honlapján táblázat, erőlisták, menetrendek

NB II 1.f. 2015. szept. 13.
Aquaréna Kőbánya SC II –- Sárkány DSE-Sinus 6,5-5,5

NB II 2.f. 2015. okt. 4.
Sárkány DSE-Sinus -- Zsámbéki SBE 7-5

NB II 3.f. 2015. okt. 18.
Géniusz SE Tata-Naszály -- Sárkány DSE-Sinus 6,5-5,5

NB II 4.f. 2015. nov. 8.
Sárkány DSE-Sinus -- Viadukt Biatorbágy 5,5-6,5

NB II 5.f. 2015. nov. 29.
SE Kisbér-Ászár -- Sárkány DSE-Sinus 7-5

NB II 6.f. 2015. dec. 6.
Sárkány DSE -- ÚDSE Győr 6-6

NB II 7.f. 2016. feb. 14.
Százhalombatta -- Sárkány DSE-Sinus 3,5-8,5

NB II 8.f. 2016. feb. 28.
Törökbálint TC -- Sárkány DSE-Sinus 6-6

NB II 9.f. 2016. márc. 20.
Sárkány DSE-Sinus -- Turul SE Tatabánya 8,5-3,5

NB II 10.f. 2016. ápr. 3.
Vízügyi SC -- Sárkány DSE-Sinus 4-8

NB II 11.f. 2016. ápr. 17.
Sárkány DSE-Sinus -- Nyergesújfalu SE

Budapesti Felnőtt csapatbajnokság

Otthoni meccsek: Podmaniczky-Vigyázó Kastély Rendezvényház, 1173 Budapest Pesti út 115.

BP. CSB. 1. f. 2015. szept. 20.

Angyalföldi Láng MKKE -- Sárkány DSE-Sinus II 6-6
Hóbagoly-Lila Futó II -- Sárkány DSE-Sinus III 3-9

BP. CSB. 2. f. 2015. szept. 27.

Sárkány DSE-Sinus II -- MTK Budapest III 5-7
Sárkány DSE-Sinus III -- Aquaréna KSC IV 8,5-3,5

BP. CSB. 3.f. 2015. okt. 11.

HÜSI SC II -- Sárkány DSE-Sinus 6-6
Siketek SC II - Sárkány DSE-Sinus III 7,5-4,5

BP. CSB. 4.f. 2015. nov. 15.

Sárkány DSE-Sinus II -- Törekvés SE 8-4
Sárkány DSE-Sinus III szabad

BP. CSB. 5.f. 2015. dec. 13.

MLTC II -- Sárkány DSE-Sinus II 3-9
MTK Budapest IV -- Sárkány DSE-Sinus III 9-3

BP. CSB. 6.f. 2016. jan. 10.

Sárkány DSE-Sinus II – SENSE II 8,5-3,5
Sárkány DSE-Sinus III –- Rákosliget SE 8-4

BP. CSB. 7.f. 2016. jan. 24.

BEAC III – Sárkány DSE-Sinus II 4-8
HÜSI SC III -– Sárkány DSE-Sinus III 5-7

BP. CSB. 8.f. 2016. febr. 7.

Sárkány DSE-Sinus II -- Pestszentlőrinc II 6,5-5,5
BEAC IV -- Sárkány DSE-Sinus III 4,5-7,5

BP. CSB. 9.f. 2016. febr. 21.

Csepeli TK -- Sárkány DSE-Sinus II 6-6
Sárkány DSE-Sinus III -- Aquaréna Kőbánya SC III 6,5-5,5

BP. CSB. 10.f. 2016. márc. 6.

Sirály SE -- Sárkány DSE-Sinus II 7,5-4,5
MTK V -- Sárkány DSE-Sinus III 5-7

BP. CSB. 11.f. 2016. ápr. 10.

Sárkány DSE-Sinus II -- Barcza GSC II 6,5-5,5
Sárkány DSE-Sinus III -- Pestszentimre 6-6

A II. osztály végeredménye
A III. osztály végeredménye

Ifjúsági csapatbajnokság

Versenyek helyszíne: Törekvés Művelődési Központ, X. Könyves Kálmán krt. 25.

A chess-results.com oldalon a 2015. őszi verseny végeredménye

A chess-results.com oldalon a 2016. tavaszi verseny végeredménye